Nasze Klocki LEGO

Uporządkuj i opisz swoje klocki LEGO®

Nasze Klocki LEGO

informacja

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że Twoje dziecko dostało drugi raz ten sam zestaw klocków LEGO? Lub też w sklepie zastanawiałeś się czy pudełko, które trzymasz w ręce nie stoi już w pokoju na półce? Ten serwis powstał z takich właśnie problemów. Pomaga on opanować rosnącą kolekcję klocków Twojego dziecka i dać znajomym możliwość sprawdzenia czy właśnie kupowany prezent okaże się trafiony.

Jak działa?

Należy wprowadzić do programu numery klocków LEGO które posiada Twoje dziecko. Stojąc w sklepie przed półką z klockami możesz sprawdzić - korzystając ze swojego telefonu - czy dany zestaw nie jest już własnością Twojego dziecka lub czy ktoś z rodziny nie kupił go już jako prezent na najbliższą okazję. Aby sprawdzić zestaw wprowadzasz 4-cyfrowy numer zestawu lub skanujesz kod kreskowy z opakowania.

Jeśli Twoja rodzina lubi sprawiać przyjemności dziecku klockami LEGO, poproś ich o zarejestrowanie się w tym serwisie. Będą mogli wtedy sami sprawdzać czy kupowany przez nich zestaw LEGO będzie niepowtarzalny.

Masz dużo klocków i nie wiesz jakie numery wprowadzić? Na początek wystarczy korzystając ze strony LEGO wpisać tylko te posiadane zestawy, które są aktualnie w sprzedaży.

Jakie korzyści?

  • Dla Twojego dziecka - największa paczka pod choinką nie okaże się klockami LEGO otrzymanymi miesiąc wcześniej.

  • Dla Ciebie i Twoich znajomych - kupując zestaw klocków LEGO i rezerwując go w programie macie pewność, że Twoje dziecko nie będzie rozczarowane kolejnym takim samym zestawem LEGO.

Jak zacząć?

Zarejestruj się w naszym serwisie - to łatwe i bezpłatne. Po aktywacji konta otrzymasz instrukcję jak wprowadzić swoje klocki i jak dodać znajomych.